PX101B73A031 сенсор (тачскрін) білий
Артикул: 3903093
Модель: PX101B73A031
Виробник: Партномера
0
Характеристики
Якість - Original (PRC)
Колір - білий
Матеріал - Скло + пластик
Переглянути все
В наявності
Знайшли дешевше?
Колір
білий
білий
чорний
чорний
Якість
Original (PRC)
PX101B73A031 сенсор (тачскрін)
Новий;
Розмір 236 мм * 158 мм;
10,1" дюймів;