Prestigio Grace 3101 4G акумулятор (батарея) для планшету

Артикул: 0009069
Модель: Prestigio Grace PMT3101
Виробник: Prestigio
0
Характеристики
Модель - Grace PMT3101
Якість - Original (PRC)
Наявність контролера - З контролером
Переглянути все
Немає в наявності
262 грн.
Знайшли дешевше?

Акумулятор для Prestigio Grace 3101 4G;

3-х контактна з контролером;


Нова;

Параметри:

  • товщина 3.0мм
  • ширина 84 мм
  • довжина 153мм
  • вольтаж 3.7V
  • орієнтовна ємність 6000 mAh mAh

Важливо! Для встановлення даного акумулятора знадобиться перепаювання контролера з рідного акб.

       Акумулятор Prestigio Grace PMT3101 – це накопичувач заряду і джерело бесперебійного живлення апарату, відповідає за автономну роботу Вашого гаджета. Нерідко Li-ion акумулятори виходять з ладу, причиною тому можуть бути різні фактори:

  • неякісний зарядний пристрій;
  • перепади напруги в мережі;
  • некоректна експлуатація;
  • зовнішні фактори (наприклад, потрапляння вологи);
  • фізичне пошкодження акумуляторної батареї;
  • природний знос;
  • перегрів.
     Нерідко виникають ситуації, за яких пошкодження акумуляторної батареї для планшета можуть спричинити вихід з ладу дисплея, сенсорного екрану або основної плати. У такому випадку ми можемо запропонувати Вам комплексне обслуговування, яке заощадить Ваші гроші та час. У нас в магазині Ви зможете знайти великий вибір запчастин до планшетів за посиланнями:
    Візуальними ознаками пошкодження літій-іонної батареї для планшетів можуть бути здуття і витік електроліту. Ваш апарат не реагує на включення, батарея не тримає заряд, девайс не заряджається взагалі – це далеко не повний перелік проблем, з якими можна зіткнутися у процесі експлуатації. Якщо Ви не певні у причині поломки Вашого пристрою, то завжди можете звернутися до наших спеціалістів з приводу консультації. Також варто пам'ятати, що вищезазначені прояви – це тільки первинна діагностика, і вона не дає 100% гарантії виявлення несправності, яка виникла в Вашому апараті.

    Є можливість купити Prestigio Grace 3101 4G акумулятор (батарея) для планшету з більшою або меншою ємністю – у залежності від технічних характеристик Вашого пристрою.

     Ми висилаємо Prestigio Grace 3101 4G акумулятор (батарея) для планшету компаніями "Нова пошта" и "Укрпошта" по всій Украінї.

     Ви можете замовити Prestigio Grace 3101 4G акумулятор (батарея) для планшету у нашому інтернет-магазині за передоплатою на рахунок "Приватбанку", або з оплатою при отриманні, детальніше про умови доставки і оплати за посиланнями: Доставка та Оплата
Модель
Модель Grace PMT3101
Якість
Якість Original (PRC)
Наявність контролера
Наявність контролера З контролером
Кількість контактів
Кількість контактів 3 контакти
Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Часті запитання

Що таке Prestigio Grace 3101 4G акумулятор (батарея) для планшету?

Prestigio Grace 3101 4G акумулятор (батарея) для планшету — це Original (PRC) Li-ion модуль живлення з контролером і 3 контактами для заміни батареї в моделі Prestigio Grace PMT3101; для встановлення потрібне перепаювання контролера з рідного АКБ.

Чи підходить цей акумулятор для Prestigio Grace PMT3101?

Так — у описі зазначена модель Grace PMT3101, акумулятор має 3 контакти та постачається з контролером, що робить його сумісним з Prestigio Grace PMT3101 за умови правильної перепайки контролера з рідного АКБ.

Чи потрібен додатковий контролер або він уже встановлений в акумуляторі?

Акумулятор постачається з контролером (у описі вказано «З контролером»), але для коректної роботи потрібне перепаювання контролера з рідного акумулятора на новий модуль.

Скільки контактів у цієї батареї і чому це важливо?

У цього акумулятора 3 контакти — це критично для механічної та електричної відповідності роз'єму планшета; невідповідність кількості або розташування контактів може завадити підключенню чи передачі живлення.

Які роботи по встановленню знадобляться і чи можна замінити батарею самостійно?

Для встановлення потрібне перепаювання контролера з рідного АКБ, тобто потрібні паяльні навички та інструменти; якщо у вас немає досвіду в паянні електроніки, краще доручити заміну сервісному інженеру.

Чи є це оригінальна деталь і як вказана її якість?

У описі вказано якість: Original (PRC), тобто деталь позиціонується як оригінальна з виробничих потужностей PRC і має заводський контролер та 3-контактне виконання.

Де купити Prestigio Grace 3101 4G акумулятор (батарея) для планшету?

Prestigio Grace 3101 4G акумулятор (батарея) для планшету можна купити в нашому інтернет-магазині. Категорія: Батареї для планшетів.

Prestigio Grace 3101 4G акумулятор (батарея) для планшету — характеристики та опис

Модель: Prestigio Grace PMT3101. Категорія: Батареї для планшетів. Виробник: Prestigio.