MB1019Q5 HC261159A1 FPC017H V2.0 сенсор (тачскрін) чорний
Артикул: 1000777
Виробник: Партномера
1
Характеристики
Якість - Original (PRC)
Колір - чорний
Матеріал - Скло + пластик
Переглянути все
В наявності
Знайшли дешевше?
Колір
чорний
чорний
білий
білий
Якість
Original (PRC)
Новий;
Розмір 262мм*159мм;
10" дюймів;