Характеристики
Модель -
Tab A8
Якість -
Original (PRC)
Наявність контролера -
З контролером
В наявності
415 грн.
Знайшли дешевше?
Якість акумулятора

Original (PRC)
Кількість контактів
5 контактів
2 контакти
Blackview Tab A8 акумулятор (батарея) для планшету 5-ти контактний
5-и контактна з контролером;
Нова;
Параметри:
- товщина 2.9 мм
- ширина 99 мм
- довжина 140 мм
- вольтаж 3.7 V
- орієнтовна ємність 6000 mAh
Увага! Перед покупкою порівняйте зовнішній вигляд роз'єму та проконсультуйтеся з менеджером
|
Літієвий
акумулятор Blackview Tab A8 – це
накопичувач заряду і джерело бесперебійного живлення
апарату, відповідає за автономну роботу Вашого
гаджета. Нерідко Li-ion АКБ виходять з ладу, причиною тому можуть стати різні фактори: |
|
|
|
|
|
|
|
| Нерідко виникають ситуації, за яких пошкодження Li-ion батареї для планшета можуть спричинити вихід з ладу дисплея, сенсорного екрану або основної плати. У такому випадку ми можемо запропонувати Вам комплексне обслуговування, яке заощадить Ваші гроші та час. У нашому інтернет-магазині Ви зможете знайти великий вибір запчастин до планшетів за посиланнями: |
|
Візуальними ознаками виходу з ладу літій-іонної
АКБ для планшетів можуть бути здуття і витік електроліту. Ваш
апарат не реагує на включення, батарея не тримає заряд, гаджет
не заряджається взагалі – це не повний перелік проблем, з якими можна зіткнутися у
процесі експлуатації. Якщо Ви не певні у причині поломки
Вашого девайса, то завжди можете звернутися до
наших спеціалістів з приводу консультації. Також не варто забувати, що вищезазначені ознаки –
це тільки первинна діагностика, і вона не дає
100% гарантії виявлення
несправності, яка виникла в Вашому девайсі. |
|
Є
можливість придбати Blackview Tab A8 акумулятор (батарея) для планшету 5-ти контактний з більшою
або меншою ємністю – у залежності від технічних характеристик Вашого
пристрою. |
|
Кур'єр відправляє
Blackview Tab A8 акумулятор (батарея) для планшету 5-ти контактний транспортними службами
"Укрпошта",
"Нова пошта" по
всій Украінї. |
| Ви можете придбати Blackview Tab A8 акумулятор (батарея) для планшету 5-ти контактний в інтернет-магазині 1000parts.com за передоплатою на рахунок "Приватбанку", або з оплатою при отриманні, детальніше про умови доставки і оплати за посиланнями: Доставка та Оплата |
Модель
Модель
Tab A8
Якість
Якість
Original (PRC)
Наявність контролера
Наявність контролера
З контролером
Кількість контактів
Кількість контактів
5 контактів
Часті запитання
Що таке Blackview Tab A8 акумулятор (батарея) для планшету 5-ти контактний?
Blackview Tab A8 акумулятор (батарея) для планшету 5-ти контактний — це оригінальна Li‑ion батарея з контролером та 5 контактами, сумісна з моделлю Tab A8. Перед встановленням порівняйте зовнішній вигляд роз'єму та проконсультуйтеся з менеджером для перевірки сумісності.
Як зрозуміти, що цей акумулятор підходить для мого Blackview Tab A8?
Перевірте, щоб модель планшета була Tab A8 та зовнішній вигляд роз'єму співпадав — у цього акумулятора 5 контактів і вбудований контролер. Якщо є сумніви, зв'яжіться з менеджером і надішліть фото роз'єму планшета.
Які ключові технічні характеристики цієї батареї?
Це оригінальна (PRC) Li‑ion батарея з контролером та 5 контактами, спеціально для моделі Tab A8. У описі вказано якість Original (PRC) та наявність контролера, що важливо для сумісності та безпеки.
Чим цей акумулятор відрізняється від неоригінальних батарей для Tab A8?
Цей акумулятор маркований як Original (PRC) і має вбудований контролер та 5 контактів, тоді як неоригінальні варіанти можуть відрізнятися якістю контролера, кількістю контактів і надійністю. Маркування «Original» підвищує ймовірність коректної роботи та безпечного заряджання.
Чи потрібно міняти контролер при встановленні цього акумулятора?
Ні, заміна контролера зазвичай не потрібна — батарея постачається «з контролером», тобто контролер вже вбудований. Проте при встановленні порівняйте зовнішній вигляд і контакти, щоб уникнути несумісності.
Де купити Blackview Tab A8 акумулятор (батарея) для планшету 5-ти контактний?
Blackview Tab A8 акумулятор (батарея) для планшету 5-ти контактний можна купити в нашому інтернет-магазині. Категорія: Батареї для планшетів.
Blackview Tab A8 акумулятор (батарея) для планшету 5-ти контактний — характеристики та опис
Модель: Blackview Tab A8. Категорія: Батареї для планшетів. Виробник: Blackview.




