Характеристики
Модель -
Syma (X5C, X5, X5SC, X5SW)
Якість -
Original (PRC)
Наявність контролера -
З контролером
Акумулятор (батарея) для квадрокоптера Syma (X5C, X5, X5SC, X5SW);
2-х контактна з контролером;
Нова;
Параметри:
- товщина 7,3мм
- ширина 24,4 мм
- довжина 40 мм
- вольтаж 3.7V
- орієнтовна ємність 1000 mAh
|
Li-ion акумулятор Syma (X5C, X5, X5SC, X5SW) – це
накопичувач заряду і джерело бесперебійного живлення
пристрою, відповідає за автономну роботу Вашого
гаджета. Часто літієві
батареї виходять з ладу, причиною тому можуть стати різні фактори: |
|
|
|
|
|
|
|
| Нерідко виникають ситуації, за яких пошкодження літієвої батареї для планшета можуть спричинити вихід з ладу дисплея, сенсорного екрану або основної плати. У такому випадку ми можемо запропонувати Вам комплексне обслуговування, яке заощадить Ваші гроші та час. У нашому магазині Ви зможете знайти великий вибір запчастин до планшетів за посиланнями: |
|
Візуальними ознаками пошкодження літієвого
акумулятора для планшетів можуть бути здуття і витік електроліту. Ваш пристрій не реагує на включення, батарея не тримає заряд, девайс
не заряджається взагалі – це не повний перелік проблем, з якими можна зіткнутися у
процесі експлуатації. Якщо Ви не певні у причині поломки
Вашого гаджета, то завжди можете звернутися до
наших спеціалістів з приводу консультації. Також не варто забувати, що вищезазначені прояви –
це тільки первинна діагностика, і вона не дає
100% гарантії виявлення
несправності, яка виникла в Вашому апараті. |
|
Ви можете придбати Syma (X5C, X5, X5SC, X5SW) акумулятор (батарея) для планшету з більшою
або меншою ємністю – у залежності від технічних характеристик Вашого
пристрою. |
|
Ми висилаємо Syma (X5C, X5, X5SC, X5SW) акумулятор (батарея) для планшету транспортними службами
"Укрпошта",
"Нова пошта" по
всій Украінї. |
| Ви можете замовити Syma (X5C, X5, X5SC, X5SW) акумулятор (батарея) для планшету в інтернет-магазині 1000parts.com за передоплатою на рахунок "Приватбанку", або з оплатою при отриманні, детальніше про умови доставки і оплати за посиланнями: Доставка та Оплата |
Модель
Модель
Syma (X5C, X5, X5SC, X5SW)
Якість
Якість
Original (PRC)
Наявність контролера
Наявність контролера
З контролером
Кількість контактів
Кількість контактів
2 контакти
Часті запитання
Що таке Syma (X5C, X5, X5SC, X5SW) акумулятор (батарея) для планшету?
Syma (X5C, X5, X5SC, X5SW) акумулятор (батарея) для планшету — це Li-ion акумулятор Original (PRC) із вбудованим контролером та 2 контактами, призначений як заміна для сумісних моделей Syma. Використовується у пристроях, що відповідають зазначеним моделям.
Чи підходить цей акумулятор для моїх моделей Syma X5C, X5SC або X5SW?
Так — у специфікації вказана сумісність із моделями Syma X5C, X5, X5SC і X5SW. Акумулятор має 2 контакти та вбудований контролер, що відповідає заводським вимогам цих моделей.
Які ключові технічні характеристики цього акумулятора?
Акумулятор зазначений як Li-ion Original (PRC) із контролером та 2 контактами; у моделі вказано Syma (X5C, X5, X5SC, X5SW). Інші параметри (ємність, напруга, габарити) у наданих даних не вказані — уточніть у описі на сторінці товару перед купівлею.
Чи потрібно звертати увагу на кількість контактів при заміні акумулятора?
Так. У характеристиках вказано 2 контакти — при заміні переконайтесь, що у вашого пристрою також 2 контакти та відповідний роз’єм, аби уникнути несумісності та забезпечити правильне підключення контролера.
Цей акумулятор має вбудований контролер і навіщо він потрібен?
У специфікації зазначено «зі контролером» — вбудований контролер забезпечує захист від перезаряду, перерозряду та короткого замикання, сумісну роботу з електронікою Syma. Це підвищує безпеку та надійність під час експлуатації.
Чим цей оригінальний (PRC) Li-ion акумулятор відрізняється від неоригінальних аналогів?
У картці вказано якість Original (PRC), що передбачає відповідність стандартам виробника та наявність контролера і коректних контактів. На відміну від невідомих аналогів, оригінал частіше забезпечує кращу сумісність і стабільність, але конкретні переваги за ємністю та ресурсом слід перевіряти в описі товару.
Де купити Syma (X5C, X5, X5SC, X5SW) акумулятор (батарея) для планшету?
Syma (X5C, X5, X5SC, X5SW) акумулятор (батарея) для планшету можна купити в нашому інтернет-магазині. Категорія: Батареї для планшетів.
Syma (X5C, X5, X5SC, X5SW) акумулятор (батарея) для планшету — характеристики та опис
Модель: Syma (X5C, X5, X5SC, X5SW). Категорія: Батареї для планшетів. Виробник: Другие.
