Характеристики
Модель -
Slim Tab 7 3GR
Якість -
Original (PRC)
Наявність контролера -
З контролером
Акумулятор для Kiano Slim Tab 7 3GR;
2-х контактна з контролером;
Нова;
Параметри:
- товщина 3 мм
- ширина 70 мм
- довжина 90 мм
- ємність 4000 mAh
|
Літій-іонний
акумулятор Kiano Slim Tab 7 3GR – це
накопичувач заряду і джерело бесперебійного живлення
пристрою, відповідає за автономну роботу Вашого
гаджета. Нерідко акумулятори виходять з ладу, причиною тому можуть бути різні фактори: |
|
|
|
|
|
|
|
| Нерідко виникають ситуації, за яких пошкодження Li-ion акумулятора для планшета можуть спричинити вихід з ладу дисплея, сенсорного екрану або основної плати. У такому випадку ми можемо запропонувати Вам комплексне обслуговування, яке заощадить Ваші гроші та час. У нашому інтернет-магазині Ви зможете знайти великий вибір запчастин до планшетів за посиланнями: |
|
Візуальними ознаками виходу з ладу літій-іонної
АКБ для планшетів можуть бути здуття і витік електроліту. Ваш пристрій не реагує на включення, батарея не тримає заряд, девайс
не приймає заряд взагалі – це не повний перелік проблем, з якими можна зіткнутися у
процесі користування. Якщо Ви не певні у причині поломки
Вашого пристрою, то завжди можете звернутися до
наших спеціалістів з приводу консультації. Також варто
пам'ятати, що вищезазначені прояви –
це тільки первинна діагностика, і вона не дає
повної впевненості виявлення
несправності, яка виникла в Вашому апараті. |
|
Ви можете купити Kiano Slim Tab 7 3GR акумулятор (батарея) для планшету з більшою
або меншою ємністю – у залежності від технічних характеристик Вашого
пристрою. |
|
Кур'єр відправляє
Kiano Slim Tab 7 3GR акумулятор (батарея) для планшету компаніями
"Нова пошта", "Укрпошта" по
всій Украінї. |
| Ви можете купити Kiano Slim Tab 7 3GR акумулятор (батарея) для планшету в інтернет-магазині 1000parts.com за передоплатою на рахунок "Приватбанку", або з оплатою при отриманні, детальніше про умови доставки і оплати за посиланнями: Доставка та Оплата |
Модель
Модель
Slim Tab 7 3GR
Якість
Якість
Original (PRC)
Наявність контролера
Наявність контролера
З контролером
Кількість контактів
Кількість контактів
2 контакти
Часті запитання
Що таке Kiano Slim Tab 7 3GR акумулятор (батарея) для планшету?
Kiano Slim Tab 7 3GR акумулятор (батарея) для планшету — це Li-ion АКБ оригінальної якості (Original PRC) з контролером, призначена для заміни в планшеті моделі Slim Tab 7 3GR; має 2 контакти для підключення та сумісна з відповідною моделлю Kiano.
Чи підходить цей акумулятор для всіх версій Kiano Slim Tab 7 3GR?
Так, цей акумулятор призначений саме для моделі Slim Tab 7 3GR і має 2 контакти та вбудований контролер, що забезпечує сумісність з відповідною версією планшету Kiano за умови стандартного роз’єму та розмірів корпусу.
Який тип і якість акумулятора в цій запчастині?
Це Li-ion акумулятор якості Original (PRC) з контролером — виріб відповідає оригінальному типу АКБ за технічною реалізацією й призначений для заміни в планшеті Kiano Slim Tab 7 3GR.
Скільки контактів у акумулятора і чи потрібен додатковий контролер?
Акумулятор має 2 контакти і постачається з вбудованим контролером, тому додатковий зовнішній контролер не потрібен — достатньо коректного підключення до штатного роз’єму планшету.
Чи підтримує цей акумулятор оригінальні параметри безпеки та керування зарядом?
Так: зазначено, що це оригінальна якість (Original PRC) та наявність контролера означає вбудовані функції керування зарядом і захисту, сумісні з електронікою планшету Kiano Slim Tab 7 3GR.
Чим цей акумулятор відрізняється від універсальних батарей для планшетів?
Цей акумулятор орієнтований на конкретну модель Slim Tab 7 3GR: має 2 контакти і вбудований контролер, тоді як універсальні батареї часто потребують адаптерів за контактами або не мають штатного контролера, що може спричинити несумісність.
Де купити Kiano Slim Tab 7 3GR акумулятор (батарея) для планшету?
Kiano Slim Tab 7 3GR акумулятор (батарея) для планшету можна купити в нашому інтернет-магазині. Категорія: Батареї для планшетів.
Kiano Slim Tab 7 3GR акумулятор (батарея) для планшету — характеристики та опис
Модель: Kiano Slim Tab 7 3GR. Категорія: Батареї для планшетів. Виробник: Kiano.
